Home » איך מסדרים מסמכים » סידור וארגון ניירת

סידור וארגון ניירת

shutterstock_118108942

סידור וארגון ניירת ומסמכים – מסדרים באהבה

 כולכם וודאי מכירים את ערימות הניירת שרק ממתינות ליום שתחליטו סוף סוף לסדר אותן.

אני מאמינה שאתם אומרים לעצמכם לא פעם שהגיע הזמן לסדר את הניירת והמסמכים ולעשות סדר בבלאגן אחת ולתמיד אבל משום מה זה אף פעם לא קורה.

מדי כמה חודשים מצטברים אצל כולנו הרבה מאד מסמכים כמו חשבונות לתשלום, קנסות, תעודות אחריות עבור מוצרים שרכשנו, הזמנות לאירועים, חידוש רישיון נהיגה, חידוש ביטוח דירה ועוד ועוד….

כך הניירת נערמת בכל מקום בבית עד שאנחנו מאבדים שליטה מפני שהערימות  קורצות לנו מכל עבר  וכשאנחנו לא מצליחים למצוא מסמך מסויים אנחנו מאד מתוסכלים ומרגישים חוסר אונים.

אני מגיעה ללקוחות לסדר ולארגן ניירת ומסמכים ואני מוצאת שקים שכבר אי אפשר להפקיד בבנק מפני שהתאריך עבר כבר ותלושי שי שפג תוקפם כבר לפני חצי שנה או רישיון רכב שהם עדיין לא שילמו וזימונים לבדיקות רפואיות שהם פספסו כבר לפני חודש ואפילו הזמנות לאירועים שהם שכחו ללכת אליהם.

"מסדרים באהבה" זו החברה שהקמתי לפני למעלה מ-13 שנים ואחד השירותים שאני מציעה לכולכם ללא יוצא מן הכלל הוא סידור וארגון ניירת.

סידור וארגון ניירת ומסמכים עפ"י שיטה ייחודית הכוללת מיון ותיוק מסמכים ובשילוב של ההנחיות שלכם והידע שלנו תגיעו למצב שתוכלו לשלוף כל מסמך בקלות ובמהירות מפני שתדעו בדיוק איפה כל הוא נמצא.

חשוב לציין שאף מסמך או נייר לא ייזרק לעולם על דעת עצמינו מבלי שעברתם עליו ואישרתם לנו להשליך אותו לפח וזה לא משנה אם אנחנו מסדרות ומארגנות ניירת ומסמכים של אדם פרטי במשרד האישי שלו או ניירת של שר בממשלה או כאשר אנחנו מארגנות קלסרים ומסמכים במשרד עורך דין ידוע. אנחנו מתייחסות לכל לקוח באחריות מלאה ולכל מסמך אנחנו נותנות תשומת לב המרבית.

סידור וארגון ניירת מתחלק לשיטות תיוק שונות ומגוונות ובמהלך סידור המסמכים שלכם  נתאים לכם את פתרון התיוק האידאלי עבורכם.

לא אחת אני שומעת מעבר לקו לקוחות מיואשים ששואלים אותי: איילת, איך מסדרים ניירת? או איך מסדרים מסמכים?

לכן הכנתי עבורכם מספר טיפים חשובים שיעזרו לכם  לעשות קצת סדר בבלאגן.

לפני הכל, החליטו על זמן קבוע אחת לשבועיים לסידור הניירת שלכם, כך לא יצטברו לכם ערמות שלא תוכלו להשתלט עליהם.

עברו בכל חדרי הבית ואספו את הניירת מכל הפינות, השולחנות והמגירות ורכזו אותה במקום אחד, רצוי על שולחן ארוך ונח ומיינו לפי נושאים.

הכינו כלי עבודה מתאימים כגון: מחורר, מהדק סיכות עם סיכות בגודל המתאים, טושים, מדבקות לבנות חלקות,קלסרים, חוצצים ושמרדפים (ניילונית שקופות ששומרות על הדפים)

התחילו למיין. את הפליירים עם החומר הפרסומי שקיבלתם בדואר השליכו למחזור. את כל המסמכים השונים שתוקפם פג כמו למשל: ביטוח דירה , ביטוח רכב ,תעודות האחריות של מוצרי החשמל שכבר לא נמצאים בבית, תדפיסי כרטיסי האשראי הישנים השליכו למחזור.

את הציורים והעבודות של הילדים מהגן או מבתי הספר תוכלו לסרוק במחשב ולהקצות תיקיות נפרדות לכל ילד. כך תחסכו הרבה מקום חשוב בבית אבל עבודות שיש להן משמעות עבורכם או שהן בעלות ערך רגשי וסנטימנטלי תוכלו לשמור בקופסת נוסטלגיה. ציינו מאחורי העבודה את שם הילד ואת התאריך שהוא הכין אותה.

מומלץ לשמור את העבודות בקופסה נפרדת לכל ילד.

בקלסר העבודה שלכם תייקו את כל תלושי השכר שאתם מקבלים עד שתקבלו טופס 106 של אותה שנה ואז תוכלו להשאיר רק אותו. באותו קלסר של העבודה ארגנו חוצץ נפרד עם חוזה העבודה ביניכם לבין המעסיק.

בקשו מהספקים השונים שישלחו לכם את חשבוניות החיוב ישירות לכתובת המייל שלכם.

וותרו על שימוש בהרמוניקה מפני שהיא מתמלאת מהר מאד ואז לא תצליחו לזכור אילו מסמכים יש בתוכה.

ארגנו קלסר או קופסה נפרדת לכל חוברות ההפעלה ותעודות האחריות של המכשירים השונים שיש לכם בבית.

החליטו על מגירה או פתרון קבוע אחר לכל הניירת שאתם צריכים לטפל בה טיפול מיידי.

דברו עכשיו עם איילת ועשו סדר בבלאגן

052-2343399

 

נ.ב –  כנסו לקישור ותוכלו לראות מה לקוחות מספרים עלינו   

         כנסו לקישור ותוכלו לקרוא מה לקוחות כותבים עלינו

השירותים שלנו:

שירותי אריזת דירה  |  שירותי אריזת בית|  סידור וארגון הבית |  סידור וארגון משרד  |  סידור וארגון ניירת  | 

סידור וארגון  מסמכים | סידור הבית לפסח |  שירותי מעבר דירה  | מעבר דירה לדיור מוגן  | 

שירותי הום סטיילינג | סידור ארונות  |