Home » טיפים למעבר דירה » מעבר דירה

מעבר דירה

מעבר דירה

כשהקמתי את החברה לפני למעלה מ-13 שנים הבנתי שהשירות שלי ייתן מענה פרקטי לאותם אנשים שאינם מסוגלים לארוז את הבית בעצמם בגלל חוסר זמן, ידע וכלים ובמשך השנים גיליתי שהדבר שהם חוששים ממנו אפילו יותר הוא סידור הבית החדש לאחר ההובלה.

בעזרת שיטת הסידור הייחודית שפיתחתי הלקוחות שלנו מאמצים הרגלים ברורים ומצליחים לחיות חיים מאורגנים ומשוחררים יותר.

כמו כן, כשגיבשתי את הרעיון של:

מסדרים באהבה הבנתי שתקופת מעבר דירה יוצרת קושי ולחץ נפשי ופיזי מאד גדול על הרבה מאד אנשים והיה לי ברור שבזכות הידע המקצועי, האדיבות, הסבלנות והיעילות שלי, תהליך מעבר דירה ייחרט בזיכרונם של אנשים כחוויה טובה ונעימה.

עם השנים צרפתי אלי צוות בנות מקצועי אמין יעיל ודיסקרטי המקשיב לצורכי הלקוח עם המון אכפתיות ואהבה.

למה דיסקרטי? מפני ששמירה על הפרטיות של האדם היא המוטו שלי.

השירותים שלנו הם: אריזת בית, אריזת דירה, סידור וארגון הבית החדש לאחר ההובלה ושירותי הום סטיילינג.

במהלך האריזה אנחנו שמות דגש על מיון החפצים עפ"י הקטגוריות השונות והאריזה מתבצעת בסדר מופתי.הלקוח שותף מלא ושום דבר לא ייזרק מבלי אישורו. אגב, גם כשאנחנו מסדרות ומארגנות ניירת אף מסמך לא יעלם על דעת עצמינו וזה לא משנה אם זה במשרד ביתי או משרד של עסק או של שר בממשלה.

אנחנו משתמשות בחומרי אריזה משובחים כדי שהתכולה תגיע אל יעדה בשלום.

לאחר ההובלה אנחנו מגיעות לבית החדש ופורקות ומסדרות את כל הבית עפ"י צורכי הלקוח תוך ניצול חכם ושימוש אפקטיבי בפתרונות האחסון הקיימים בבית.

בערב המשפחה כבר יכולה לשבת מסביב לשולחן במטבח החדש ולאחר מקלחת חמה אפילו נהנים מארוחת ערב.

אז כמו שהבנתם כבר אתם לא מוכרחים לחיות על ארגזים כחודש לפני הזמן וכחודשיים לאחר המעבר.

תוך מספר שעות תוכלו לחזור לשגרה בלי כאב ראש מיותר ובלי לבזבז ימי עבודה זמן וכסף על בייביסיטר

נעזור לכם למיין ולתרום את הדברים שאינם משרתים אתכם יותר.
נארגן לכם את הארגזים לפי נושאים וכך תוכלו להיכנס לבית החדש  עם אווירה רעננה וחדשה.

במשכנכם החדש, נפרוק את הארגזים, נארגן ונסדר את כל הפריטים במקומם , תוך התחשבות ברצונכם והתאמת פתרונות אחסון אידיאליים המתאימים לכם באופן אישי, נלמד אתכם את שיטת הסדר על מנת שישמר לאורך זמן כדרך חיים.

מעבר דירה זו הזדמנות נפלאה להכין תשתית מתאימה לסדר

בעזרתנו המקצועית תוכלו למצוא לכל חפץ או פריט את מיקומו המתאים.

נעבור בין החדרים ונארגן את חדרי השינה, חדר המשחקים,המטבח, חדר העבודה, המזווה, האמבטיות וכל פינה אפשרית בבית  בצורה האופטימלית ביותר עבורכם.

מעבר דירה – טיפים

 מעבר דירה זהו זמן נפלא להתחדשות. לפני שאתם מתחילים לארוז עיברו בכל חדר ובדקו כל פריט או חפץ שאינכם זקוקים לו יותר כגון: בגדים, נעליים, רהיטים, מצעים, כלי מטבח, ספרים, קלטות, דיסקים, משחקים וכ"ו … אם הפריט במצב טוב תרמו אותו לאחרים ואם הוא בלוי, קרוע, שבור, מרופט השליכו לפח. כך תכניסו לבית החדש רק את הדברים שהנכם זקוקים להם באמת.

דאגו לשנות את הכתובת שלכם בתעודת הזהות ובדואר והודיעו על כך לכל מעניקי השירות שלכם כגון: חברת הכבלים, בזק, חברת חשמל, החברה הסלולרית שלכם, ספק האינטרנט, חברות הביטוח, קופת החולים, מנוי העיתון,  בנקים וכ"ו…

לפני מעבר דירה התייעצו עם חברים לגבי חברת הובלות הוגנת ומומלצת. בקשו הצעת מחיר מדויקת, תאמו הכל מראש,ו ודאו שאותו אדם שסגר אתכם יהיה נוכח ביום ההובלה. בקשו שיעבור אתכם על כל הדברים שעליכם להעביר לבית החדש ודרשו ממנו לחתום לכם שהוא ראה, ספר, בדק ומאשר הכל כדי שתימנעו מאי נעימות ביום המעבר.

סכמו על תאריך מעבר דירה מדויק, העבירו למוביל את כל הפרטים הרלוונטיים כגון: יש/אין מעלית בבניין, באיזו קומה נמצאת הדירה (במקרה ומדובר בבית משותף ולא בבית פרטי) האם אתם צריכים שירכיב לכם ארון או שניים, מיטה וכדומה, האם יש לו ביטוח ומה הוא כולל…

לקראת מעבר דירה הכינו קרטונים בגדלים שונים וכמות בהתאם לתכולה, גדולים בינוניים וקטנים.

הימנעו מאריזה בשקיות ניילון, הן עלולות להיקרע ותכולתן עלולה להישפך.
בגדים תלויים כדאי לארוז בקרטונים מיוחדים בעלי מתקן תליה, כך הבגדים לא יתקמטו.

הכינו תיק מעבר דירה עם כל הפריטים הנחוצים לכם לשלושת הימים הראשונים כולל: בגדים, תרופות ועוד…

הודיעו לשכנים בבניין על תאריך המעבר, התנצלו על אי הנעימות והבטיחו לנקות את חדר המדרגות אחריכם והרגיעו אותם שכל הקרטונים הריקים יתפנו. מומלץ לתלות מודעה בכניסה לבניין, אם במקרה פספסתם שכן.

דברו עכשיו עם איילת ועשו סדר בבלאגן

052-2343399

 

נ.ב –  כנסו לקישור ותוכלו לראות מה לקוחות מספרים עלינו   

         כנסו לקישור ותוכלו לקרוא מה לקוחות כותבים עלינו