Home » לקוחות ממליצים בכתב

לקוחות ממליצים בכתב

 

לכל המעוניין!!!

לפני כחודש הזמנתי אלי את איילת היקרה, בכדי לעזור לי בסידור ובארגון הבית,

אני מסודרת באופיי, אך מצאתי את עצמי נאבקת מידי שבוע בסידור שוטף של הבית,

ככל שהתאמצתי יותר לסדר את הבית, כך מצאתי את עצמי נשאבת שוב ושוב, למיון חפצים ומשחקים של הילדים,

הסידור גזל ממני זמן יקר,

עד ש…..

יום אחד החלטתי, שאני מפרגנת לעצמי, ומזמינה אלי את איילת …..

באותו הרגע שאיילת הגיעה, חיי השתנו,

התחלנו מיד בתהליך של סידור וארגון חדר הילדים, כל הצעצועים והחפצים נאספו בערימה,

ואנחנו התחלנו במיון הפריטים על פי הקטגוריות השונות,

העבודה במחיצתה של איילת הייתה נעימה, מרגיעה, ונוסכת בטחון!!!

לאט לאט ובהדרגה, מיינו, שמרנו וזרקנו את הצעצועים הרלוונטיים!

בהתחלה החדר נראה מפחיד, אך בהדרגה התחלתי לראות סדר בדברים…

כך היה גם התהליך במטבח ובחדר העבודה,

חשוב לי לציין, שלאיילת יש ניסיון רב בתחום, ורגישות גבוהה לבקשותיי ולצרכי,

כמו כן שתי הבחורות הנפלאות שעבדו איתה, עשו את עבודתן במקצועיות וביעילות מדהימה!

בסוף היום הבית נראה אחר לחלוטין,

יותר מואר, פנוי וזורם אנרגטית….

בעקבות הסדר והארגון החדש אין אני נאבקת שוב בסידור יומיומי של החפצים השונים, הכל זמין ונגיש, וקל לסידור !

לכל מי שרוצה חיים פשוטים, קלים ומאושרים, אני ממליצה בחום על חברת "מסדרים באהבה"

אני מודה לך איילת על השרות הנפלא!!!

שבת שלום,

רונית אייזנברג

 ****************************************

אין מילים בפינו להודות לך ולצוות העובדות הנפלאות, על סידור הבית וההצלחה שלנו "להפרד" מכל מה שלא נחוץ, וזה היה הרבה מאוד.

"האוגר" הוצא לפנסיה ויותר לא ישוב להפריע לנו.
נמליץ עליכן לכל מי שזקוק לטפולכן המסור.
אין כמוכן.
בהוקרה רבה
מיכל וקרלוס פרדקין נתנאל
מושב יד נתן

****************************************

 

איילת שלום,

המון תודות על הסיוע שהענקת לנו בסידור הבית מחדש,
לאחר למעלה מ30 שנה של איסוף ניירת וחפצים אחרים.
בעזרתך ולאחר מאמץ בלתי מבוטל,שלך כמו גם שלנו,התגלתה מחדש המרפסת ולא פחות חשוב מכך נחשפו פינות נעלמות בתוך הבית עצמו.

זרימת האוויר השתפרה והאווירה השתפרה פלאים עוד יותר.
כעת יש לנו חשק להשקיע בבית,לאחר שנים שבקושי התחשק לנו להזיז דבר ממקום למקום.

חדר הסלון נראה פתאום ענק- הבית מאיר פניו לדיריו ולאורחים.
כל זה לא היה נעשה ללא המרץ שאת וחברותייך הכנסתן בנו ובעזרה שקיבלנו ממכן במיון הניירת הרבה שהצטברה.

תודה מקרב לב
חכ"ל נאוה ארד

****************************************

לאיילת רותי ומעיין המדהימות!

 אני מוכרחה לומר בכנות שכשקראתי את מכתבי ההמלצה באתר חשבתי שבטח נכתבו ע"י בני משפחה משוחדים,שאיך יכול להיות שזה עד כדי כך טוב??? וכשהגעתן אליי,איילת החרוצה והתקתקנית,רותי הג'דאית עם פתרונות אינדיאנה גונס,ומעיין הפיה הקסומה,הייתי בהלם מהגישה,האנרגיות החיוביות,החריצות והמסירות ואז כמובן בעיקר מהתוצאה,איזה שינוי פשוט בית חדש!שום דבר לא מרתיע אותן ואין סוף לאנרגיות שהן משקיעות כדי שהכל יהיה בול במקום ,ולראות את ההתלהבות האמיתית שלהם כשהתוצאה מוכנה מוכיח שהן אכן,"מסדרים באהבה"

נשיקות ותודה ,

 טלי רובין

ת"א

 

ערב חג שבועות

לאיילת שלום רב,

אני מתנצלת שלקח לי כל כך הרבה זמן לשבת ולכתוב לך מכתב תודה והערצה על העבודה המדהימה והנפלאה שעשית יחד עם הצוות שלך – רותי ומיקה – במשרד של בעלי.

יש המון דברים שאני רוצה להגיד. קודם כל שהמקרה שלנו היה יוצא דופן בזה שאני הזמנתי אותך לסדר את המשרד של בעלי – ללא ידיעתו מראש – ממש עד לדקה התשעים. ובהתחשב בנסיבות המיוחדות היית מוכנה בכל זאת לקחת צ'אנס ולבוא ושגילית רגישות נפלאה ודיפלומטיות יוצאת דופן.

קצת רקע בנושא: כמעט ארבע שנים לאחר שבעלי, מהנדס במקצועו, העביר את המשרד שלו לבית, הוא עדיין לא הצליח להשתלט על הבלגן שהציף כל סנטימטר בו. למרות הצהרות חוזרות ונשנות שהוא "יסדר לאט לאט" (אולי בזמן גיאולוגי …?) או שצריך "רק שבוע ימים להקדיש לעשיית סדר …". מיותר להגיד שבפועל זה לא קרה ושהבלגן חגג ושהגיעו מים עד נפש.

בשיחות קודמות עם בעלי בנושא הוא דחה על הסף הצעתי להביא עזרה מקצועית – "מה פתאום שאנשים זרים ייכנסו אצלי למשרד, יתעסקו בדברים שלי, בתיקים שלי! מה הם יעשו – סתם יזרקו דברים!" אבל להגיד את האמת אפילו הוא התחיל להתייאש. אני החלטתי לקחת את העניין לידיים ולהעיז להזמין עזרה מקצועית מבחוץ – למרות הצהרותיו הקודמות בנדון. חששתי לא מעט – איך הוא יגיב? האם הוא יסלק אותם מהבית? אבל לטובתו הייתי חייבת לעשות מעשה. יצרתי קשר איתך, איילת, והסברתי לך את המצב הטעון והרגיש, ואת הייאוש שלו ושלי עם הבלגן, את חששותיי לגבי התגובה שלו. איך הוא יגיב אם ייכנס לבית ופתאום יראה אנשים זרים שאני הבאתי כדי לעזור לו בסידור המשרד? הבנתי, ואת הבהרת לי שהוא חייב לדעת – אבל החלטתי רק ליידע אותו בדקה התשעים – כדי לא לאפשר לו הזדמנות להתנגד. גם בתנו, דניאלה, נרתמה למבצע והתנדבה לקבל את פניכן בבית בזמן שאני ובעלי יצאנו לארוחת בוקר, ולהסביר לכן את הנקודות הרגישות אצלו כדי לשפר את הסיכויים לקבל את שיתוף הפעולה שלו.

כאשר ביקשתי ממנו לפנות את התאריך שבו הזמנתי אותך, איילת, הוא היה משוכנע שהתכוונתי לארגן לו איזשהו יום כיף. הוצאתי אותו לארוחת בוקר וכאשר קיבלנו את האות מביתנו שאת הגעת, חזרנו הביתה ורק בדרך לבית הסברתי לו שמה שתכננתי זה לא בדיוק למה שהוא ציפה, אבל ביקשתי ממנו לקבל את זה ברוח טובה כי אני רציתי לתת לו מתנה שהוא באמת זקוק לה.

בקיצור – הגענו הביתה – נכנסנו, והנה שלוש נשים זרות ממתינות לו יחד עם הבת שלנו. מה פשר הדברים? הוא בטח שאל את עצמו. בתנו הציגה אותך, איילת, ואת הצוות שלך מיקה ורותי ודיברה לליבו ואמרה שבתור מהנדס מקצועי ומאוד עסוק שאין לו זמן להקדיש לארגון וסידור המשרד מגיע לו עזרה מהסוג הכי טוב – ולכן הוזמן ה"A-Team" של המקצוענים בנושא ארגון וסדר – "מסדרים באהבה". איילת, בדיפלומטיות ורגישות רבה מיהרת להרגיע אותו והסברת לו שהוא ה"בוס", שאתן תעשו בדיוק מה שהוא אומר ושלא יחשוש לרגע ושלא ייזרק מאומה ללא אישורו.

ואכן, כך היה. לא יכולתי לדמיין איך תוך יום אחד אפשר יהיה להשתלט על כזה בלגן. אני לא ידעתי אפילו מאיפה להתחיל. אבל איילת לא היססה ומיד התחילה לנהל את המבצע בצורה מקצועית, אנרגטית ויעילה – ולא פחות חשוב עם המון רגישות, חן והומור. היא חילקה הוראות לצוות שלה והתחילו כולן לעבוד במרץ. וכל הכבוד לבעלי – הוא שיתף פעולה באופן מלא כי הוא הבין מיד שזאת הזדמנות פז לסלק את הבלגן וליצור סדר במשרד שלו.

אני התפלאתי על כושר הארגון, האנרגיה הבלתי פוסקת והאישיות הכובשת של איילת שניצחה על המבצע המאתגר במקצועיות מלאה, ביעילות רבה, בהומור, נעימות וסבלנות שלא תאמן.

בסופו של יום ארוך ומפרך, מראה המשרד השתנה ללא היכר – סולקו המון דברים – קטלוגים ישנים, ניירת שכבר לא היה בה שימוש, חפצים למיניהם שלא שייכים בכלל למשרד. ציוד משרדי עבר מיון והוכנס לקופסאות שתכולתן רשומה בצורה ברורה. קטלוגים, תיקים, ומיליון ניירות מוינו וסודרו על מדפים ובתוך ארונות. שטח גדול של המשרד הקודם שהיה "קבור" לגמרי התגלה שוב והמשרד כולו לבש מראה לגמרי שונה. והכל הודות לאיילת והצוות שלה, רותי ומיקה.

בסוף היום, בעלי הודה בפה מלא שלמרות ההלם הראשוני והעבודה המאוד מאומצת, זה היה יום מוצלח וכדאי ביותר וגם חוויה משחררת. הוא היה אסיר תודה לאיילת, לרותי ולמיקה על עבודתן הנמרצת שחוללה "נס" מבורך במשרד שלו ונתן לו חשק והשראה להמשיך ולשנות הרגלים ישנים – לא לאגור דברים שלא צריך, לזרוק מה שלא צריך ולשמור על סדר. הלוואי!

מילה אחרונה – תודה רבה!
ברכת חג שמח,
סילביה ויוסף פנחסי , רמות, ירושלים

****************************************

 בנות מסדרים באהבה : איילת , איילת ושני שלום רב!

 בשעות הערב אשתי ואני היינו שקועים באריזת הבית. בסביבות השעה 23.00 בלילה שמעתי מאשתי בפעם הראשונה כי קיימות חברות האורזות בתים וששווה לבדוק את העניין. נגשתי למחשב בשעות הלילה באותו יום וחיפשתי את שאשתי אמרה . המחשבה על מעבר הבית , האריזה , ההרגשה הנפשית והילדים לא היו קלים.
לאחר שמצאתי מספר חברות העוסקות באריזת בתים , שלחתי מייל לכמה חברות אך לחברה אחת אשר האירה את עייני החלטתי ליצור קשר טלפוני בבוקר , חברת "מסדרים באהבה" . התקשרתי לאיילת שהיא מנהלת החברה , האנרגיה שקבלתי משיחת הטלפון הביאה אותי להחלטה מיידית ללא כל התלבטות , שאיתה אני סוגר .

אני חייב לציין כי איילת פשוט כובשת , כל המחשבות שהיו מלכתחילה על אנשים זרים שיגעו בפריטים האישיים שלי נעלמו לאחר שיחת הטלפון , עוד אוסיף כי איילת הרגיעה אותי ואמרה כי ביום המעבר היא תגיע לאריזת הבית והיא מבקשת כי מרגע זה היא תטפל בכל ואני אמשיך את חיי הרגילים ללא כל הפרעה .
בתאריך שקבענו הגיע הרגע להכיר את איילת , וממש כפי שסגרנו , בשעה 08.30 בבוקר התדפקו על דלת ביתי שלושת העלמות איילת , איילת ושני . כשראיתי אותן הרגשתי כאילו אנו מכירים כבר שנים , תחושת הביטחון התחזקה ועזיבת הבית על כל המשתמע מכך הייתה ממש קלה . תהליך האריזה החל כמו מבצע צבאי , הפריטים נארזים בקפידה תחת שמירה על כל פריט ופריט . כל ארגז סומן בצבע בכדי לאפשר את סידור הפריטים בבית החדש ללא כל בלבול . לתדהמתי בשעות הערב הבית כולו נשאר בארגזים והפריט הקטן ביותר כבר היה ארוז.

אני חייב לציין את המקצועיות וההקפדה על כל פריט. איילת גם דאגה לתאם עם מוביל מומלץ בפי לקוחותיה וכך גם סגרנו את עניין ההובלה. בסיום האריזה הודעתי לאיילת כי ככל הנראה למחרת בבוקר אבקש את עזרתן בסידור הבית החדש . וכך היה. הצוות הנפלא הגיע לסידור הבית החדש ואיילת כמו במבצע צבאי העבירה פקודות למוביל בפירוק הארגזים.כל ארגז למקומו לפי צבעים המודבקים על האריזות . אשתי והילדים נכנסו לבית החדש והמאורגן להפליא , בתחושה הפנימית מאוד הוקל לי המעבר בצורה שכזאת עם תמיכה של חברת "מסדרים באהבה" .

לסיום , אני רוצה להודות לאיילת , איילת ושני על האריזה , העזרה במציאת המוביל , על סידור הבית החדש ועל שבאמת מצאתי את האנשים החלומיים שלדעתי האישית לשם החברה "מסדרים באהבה" הייתי מוסיף "בהמון אהבה ,חום ואכפתיות"
שלכן
אושרי משולם – חיפה

****************************************

איילת שלום !!!

כפי שלמדת להכיר אותי, אני אדם שמטבעו מתקשה מאד בכל הקשור בסדר וארגון, קונה וצובר דברים ומתקשה להיפרד מהם. החיים בבית תמיד היו חסרי סדר.
במהלך חצי שנה, לפני שהגעת אלינו, הבלגאן בבית הגיע לשיאו – 2 חדרים שלמים היו כמעט ללא שימוש, מרפסת שמש יפיפייה, גדולה ומרווחת, עמוסה צפופה, שלא נעים היה לשהות בה. אוירה של מתח ועצבנות בבית, חוסר יכולת בסיסית לתפקד.
ילדות משועממות שצפו רוב זמנן בטלוויזיה, כי לא יכלו להגיע למשחקים ולצעצועים שלהן, ואני הייתי מבלה את רוב זמני בניסיון נואש לעשות ולו מעט סדר, לא פנויה לדברים החשובים באמת או לדברים שאני אוהבת לעשות. הגעתי לסף ייאוש, חשבתי שלעולם לא אצא מזה.
ואז פניתי אלייך – החיים היום, אחרי שנגמר הבלגאן, כל-כך שונים ואחרים !
הכל הרבה יותר קל ! כל החדרים בשימוש, הכל מרווח יותר ולא חנוק.
לכל דבר יש מקום והכל נגיש, מתויג ומסווג, קל יותר להחזיר דברים למקומם לשמור על הסדר לאורך זמן. אני יודעת מה יש לי, מה אני צריכה ומה אני לא צריכה, אני כמעט ולא צוברת דברים ומנסה להשאיר הכל פשוט, מרווח ונגיש. זרקתי דברים ותרמתי הרבה דברים טובים לשימושם של אחרים וההרגשה טובה מאד. האווירה בבית הרבה יותר נעימה, אנו מארחים הרבה יותר ולא מתביישים להזמין אנשים, הבנות משחקות ויוצרות, כמעט ולא רבות אחת עם השנייה, וגם הן מזמינות חברים בלי לחשוב פעמיים.
אני מבלה יותר זמן עם בנותיי, אני מציירת ויוצרת ועוסקת בתחביבים שזנחתי קודם לכן. למדתי הרבה, מהצורה שבה עבדת, מטיפים שנתת לי להמשך הדרך ומה שהספקנו לסדר בהחלט נתן לי השראה לחדרים אחרים בבית.
הסדר שנוצר אפשר לנו גם להשקיע בקישוט הבית והפיכתו לסביבה הרבה יותר צבעונית, אסטטית ונעימה.
עבדתם בצורה מהירה ויעילה, עם המון רגישות אכפתיות וחום,
רוצים להודות לכם על השינוי הזה, ועל התחלה חדשה שאפשרתם לנו!
משפחת נבט – שרון ליאור שקד ולירום, רחובות

****************************************

 איילת יקרה

אנו רוצים להודות לך.
הגעת לביתנו כרוח סערה, עבדת איתנו במסירות ושינית את הבית ואותנו. מבית מלא חפצים, שרובם ללא מקום ברור (מספר שנים לאחר מעבר הדירה) ומהרגשה של חוסר סדר הגענו היום לבית נעים ומסודר, תחושת המרחב מדהימה כל מי שמכיר את הבית מקודם.
והכי חשוב – דרך החשיבה של הבלגניסטית הראשית השתנתה לנצח – קניות במשורה ורק כשצריך, מיון והוצאת דברים מהבית על בסיס קבוע, קל לסדר בכל ערב (ולפעמים גם בצהרים…) את המרחב שבו דברי הילדים המפוזרים, כל דבר שיוצא חוזר למקום וכו'.
אנו מאושרים שהכרנו אותך, הזמנו אותך כבר שוב ונזמין אותך בעתיד (תמיד יש עוד מה…) ואנו ממליצים לכל חברנו עליך (ורק עליך, עם המקצועיות,האנרגיה המדהימה, יכולות הסדר והארגון והנחמדות שלך).
אוהבים
רותי ואלי מסיקה, גבעתיים

****************************************

לאיילת היקרה שלום!!

אומנם נפרדנו רק אתמול בערב, אבל אני לא יכולה לחכות ואני חייבת להעלות על הכתב את כל מה שמתחולל אצלי כרגע.
אני פשוט סוחבת אותך איתי כל היום.
אין לי איך לתאר את הרגשת ההקלה שיש בי. כ-5 שנים אני מנסה ל"סדר" ל"ארגן", את עליית הגג שלנו ולא מצאתי זמן.
תמיד זה נמצא בראש שבאיזה שהוא יום צריך לעלות למעלה ולסדר את הבלאגן, אבל אף פעם לא מגיע היום הזה.
והנה את הגעת עם היום ועם תקוות חדשות לסידור ולארגון(כלומר אפילו לי יש תקווה), מה שאהבתי בך מרגע שנפגשתי איתך היה הקטע שבאת פשוט לעבוד ולא למרוח את הזמן, אפילו כשישבנו לשתות קפה (ואם תזכרי הייתי חצי מעולפת) את בשיא פצצת האנרגיה שבך יאללה קדימה לעבודה לא באנו לשחק, והכנסת בי מרץ מחודש ופשוט פינינו ביחד וסדרנו חדר שאי אפשר היה למצוא בו משהו.
כמו שאמרתי לך איתי לא סיימת: "זו חתונה קתולית".
לדעת בפנים שהחדר הזה נגיש לדברים שבני הבית צריכים, והארגון בקופסאות, וכו', רק אשת מקצוע מיוחדת כמוך יכולה להבין זאת.
אז איילת עם המון המון נשיקות וחיבוקים כבר סיפרתי עליך לחבר'ה שלי מהעבודה וכנראה את הולכת לקבל מלא טלפונים מכמה עורכי דין אבל רק למטרות טובות
יישר כוח!! וכמובן שנתראה בקרוב
העבודה שלך לא נגמרת.
באהבה ענקית
אורנה גל – יוקנעם עלית

****************************************

 איילת היקרה שלום,

חיינו מתחלקים לשני חלקים, לפני שנכנסת לביתנו ואחרי.
רצינו לומר לך תודה על המהפך שעשית בביתנו.
לא חשבנו שאפשר לחיות אחרת ובזכותך הצלחנו לשנות את החשיבה שלנו.
הארונות מסודרים ולאורך זמן. פתאום מוצאים הכול ושום דבר לא הולך לאיבוד. הרבה יותר נעים להיכנס לחדרים ולילדים הרבה יותר נעים לשהות בהם. פינת העבודה שלי מסודרת. מעולם לא חשבתי שאפשר לתייק את אלפי דפי העבודה שיש לי, לא עוד בזבוז אנרגיה מיותרת בלחפש דפי עבודה.
וכל המהפך הזה נעשה על ידך בנעימות, באדיבות, ועם חיוך שלא מש מפנייך.
אז שוב תודה רבה לך על הכול,
סיגל ורן חתוקה, מעלה גמלא.

****************************************

איילת הוזמנה לביתנו הקטן שהיה עמוס, מבולגן ולא מאורגן.

לאחר שלושה ימי עבודה אנטנסיביים, הופתענו מהתוצאה: הרהיטים זזו, פריטים מיותרים נמסרו
והעיקר הבית גדל ונהיה בו מקום לחיות בכייף !!!
תודה איילת על השינוי, הארגון, ועל האנרגיה החדשה שהזרמת לביתנו ולחיינו.
מקוים שהצלחנו להפנים את עצותייך ולהמשיך לשמור על הסדר החדש.
ממליצה בחום לכל מי שמרגיש שהגיע הזמן לשינוי!!
אילנה כהן
משגב

****************************************

לא מזמן איילת בקרה בביתנו. כאשר בנינו את הבית לפני כעשר שנים לא גמרנו לבנות את כל החדרים בקומה העליונה. שמרנו מקום לדירה קטנה אשר תשמש אותנו לילדים שהם יהיו גדולים יותר. היה מאוד נוח במעבר הדירה לאחסן את כל אותם דברים שפחות משמשים אותנו במהלך היום יום. וכך דירה בעלת כמה חדרים גדולים הפכה למחסן גרוטאות שעם הזמן לא איפשר מעבר של נפש חיה בתוכו (למעט סממיות). כבר כמה שנים שאנו מתוסכלים מהמצב, נחושים בדעתינו לסדר, מתבוננים, מבינים את גודל האסון, ומסתובבים חזרה. בשנה זו החלה ביתנו את לימודיה האקדמאיים ורצינו לאפשר לה לגור בחלק זה של הבית כפי שתכננו מלכתחילה. פנינו לאיילת בעקבות פרסום בתא הדואר.

היה תענוג לעבוד עם איילת. הצוות המשותף של סיון, ביתי, ואיילת, היה שילוב מנצח! לא יאומן שהצליחו לארגן בלגן של עשר שנים בפחות משש שעות! מאוד חששתי שאיש זר לא יוכל להבחין בין אשפה, אוספים סנטימנטליים, מסמכים חשובים ודברים שאפשר למסור. כאשר הייתה התלבטות, היא לא היססה להתקשר ולהתייעץ. אשמח להמליץ על שירותיה בחום וכמובן נמצא הזדמנויות נוספות לפרויקטים נוספים שנוכל להיעזר בה.
שוב רואים את הרצפה! חג חנוכה הגיע והאור יחדיו!

בברכה וחג שמח,
הילה גבעת אלה

****************************************

Dear Ayelet,

With much gratitude I am writing to thank you for the great job you and your company have done in furnishing and organizing our apartment in Tel-Aviv. The way you have worked with us to learn about our preferences but at the same time offer your professional expertise is commendable.
The design ideas you offered, the way you managed to define a unique style for the apartment, and the ideas you had to save space and capitalize on the existing room exceeded all our expectations.
We personally and each of our family members and friends have only compliments to offer for the great job you have done. Keep-up the good work; we will certainly pass your address on to people Who are looking for style and organization in their apartments, houses, offices and their lives.
Sincerely,
Dr. Shlomo Ben-Hur

****************************************

אילת שלום ,
אין לי מילים להודות לך על המהפך שעשית לי בבית.
זה לא יאומן איך בתוך מספר ימים ערימות הבלגן התארגנו בסדר מופתי
למקום שכיף להיות בו, בית כמו שתמיד חלמתי! למדתי ממך כל כך הרבה ומקוה להצליח לשמור על הסדר…
תמיד אזכור את החוויה הזאת, גם בזכות כל השמחה והצחוק שהבאת אלינו הביתה!

תודה רבה רבה,
נורית בר, מושב שרונה.

****************************************

לכל המעונין

הנדון: סידור בית ברחוב ישראליס בתל אביב
אילת מייסון הגיעה לבקשתנו, לביתנו בתל אביב. שנים שלא ידענו איך לארגן אותו ולהנות מהפוטנציאל שלו. בחיוך ובהתלהבות מקסימים, גייסה אותנו ואת הצוות שלה למבצע החייאת ביתנו. תוך שבוע של קניות, סידורים, צביעה, הזזת רהיטים והוצאת חפצים מיותרים התחלנו לנשום. היום הדירה נעימה ושמחה ואנחנו מרגישים בה טוב.
תודה לך איילת, ונפגש בבית הבא.
בברכה, אורלי איתן.

רוצים להזמין אותנו לעשות את זה במקומכם?

התקשרו עכשיו לאיילת: 052-2343399